Portál Navigáció


Portál al-navigáció


MORZSÁK

TARTALOM:Szüdi János közoktatási szakállamtitkár "Jó tanuló - Jó sportoló" díjakat adott át

Létrehozva: 2009. március 30.
Módosítás: 2009. március 30.
Forrás: Oktatási és Kulturális Minisztérium

Ugrás a cikkre...

ikonÉrtékelje a cikket!

?

-->

Cikk:

Oktatási és Kulturális Minisztérium
Sajtóiroda
2009. március 30.

"A Magyar Köztársaság jó tanulója - jó sportolója" díjakat 148-an vehették át Szüdi Jánostól, az Oktatási és Kulturális Minisztérium közoktatási szakállamtitkárától, a 2007/2008-as tanév tanulmányi és a sportban elért kiemelkedő eredményeik alapján. Az alap- és középfokú oktatási intézmények tanulói közül 135-en, a felsőoktatási intézmények hallgatói közül pedig 13-an kapták meg az elismerő címet.

A minisztérium 1991 óta minden évben pályázatot ír ki e cím elnyerésére. A cél a tanulók, hallgatók ösztönzése a szellemi és fizikai képességek folyamatos fenntartására, fejlesztésére, a fair play szellemének ápolására; az eredményes tanulásra és a magasabb szintű sportolásra való bíztatás.

Az elismerésben azon tanulók, hallgatók részesülhetnek, akik kimagasló tanulmányi, valamint hazai és nemzetközi sporteredményt értek el. Az általános iskolások közül azok pályázhattak, akiknek tanulmányi eredménye elérte vagy meghaladta a 4,8-as átlagot. A díjra összesen 316-an pályáztak.

A díjazottak listája:

 

"A Magyar Köztársaság jó tanulója-jó sportolója 2008"
címben részesülő tanulók névsora

 
 
 

Név

Iskola

Iskola település

Korcsoport

 

Aleksic Dominika

Batthyány Lajos Általános Iskola

Budapest

III.

 

Almási Krisztina

Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola és Pedagógiai Szolg. Közp.

Budapest

III.

 

Anheuer Kinga

Szilágyi Erzsébet Gimnázium

Budapest

III.

 

Antal Bíborka

Garay János Gimnázium

Szekszárd

IV.

 

Balázs Brigitta

Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

IV.

 

Balogh Kinga

Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Domaszék

III.

 

Balogh Réka

Dózsa György Általános Iskola

Debrecen

III.

 

Balogh Réka

Deák Téri Evangélikus Gimnázium

Budapest

IV.

 

Bándli Krisztina

Dózsa György Általános Iskola

Tatabánya

IV.

 

Bathó Péter

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

IV.

 

Bodnár Fanni

Deák Téri Evangélikus Gimnázium

Budapest

III.

 

Braun Boróka

Fodros Általános Iskola

Budapest

III.

 

Braun Tímea

ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola

Budapest

III.

 

Brogli Réka

Sajószentpéteri Központi Általános Iskola, Hunyadi Mátyás Tagiskola

Sajószentpéter

III.

 

Busa Andrea

Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Iskola

Szeged

IV.

 

Deák Anna

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája

Debrecen

III.

 

Ercsei Tünde

Városmajori Gimnázium

Budapest

IV.

 

Erdei Flóra

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Debrecen

IV.

 

Erdély Csanád

Vasvári Pál Általános Iskola

Dunaújváros

III.

 

Erdős Krisztina

Kassai Úti Általános Iskola

Szolnok

IV.

 

Fábi Dávid

Széchenyi Krt-i Általános Iskola, Sportiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Szolnok

III.

 

Farkas Csamangó Petra

Gábor Dénes Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola

Szeged

IV.

 

Fuchs Renáta

Illyés Gyula Gimnázium

Budaörs

III.

 

Gercsák Szabina

Avastetői Általános Iskola

Miskolc

III.

 

Gerencsér Noel

Friedrich Schiller Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Pilisvörösvár

IV.

 

Godó Dániel

Bársony János Általános Iskola

Miskolc

III.

 

Gonda Daniella Csilla

Fazekas Mihály Gimnázium

Debrecen

IV.

 

Gyurik Glória

Sajószentpéteri Központi Általános Iskola, Hunyadi Mátyás Tagiskola

Sajószentpéter

III.

 

Hagymási Alexandra

Kölcsey Ferenc Református TF. Gyakorló Iskola

Debrecen

IV.

 

Hajas Regina

Petőfi Sándor Általános Iskola és Gimnázium

Vecsés

IV.

 

Hodosi Daniella

Kerék Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

III.

 

Iványi Gábor

SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium

Szeged

IV.

 

Jáger Nikolett

Csanádi Árpád Általános Iskola, Középiskola és Pedagógiai Intézet

Budapest

IV.

 

Kajó Kinga

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

Hódmezővásárhely

III.

 

Kalmár Dániel

Dr. Mező Ferenc Általános Iskola

Budapest

III.

 

Kalmár Vivien

Dr. Mező Ferenc Általános Iskola

Budapest

III.

 

Kazal Márton

PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

Pécs

IV.

 

Kécza Daniella Zita

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

III.

 

Kenéz Attila

Kelenvölgyi Általános Iskola

Budapest

III.

 

Kónya Zsófia Lilla

Alsóvárosi Általános Iskola

Szeged

III.

 

Kovács Bertalan

Szent Mór Iskolaközpont

Pécs

III.

 

Kovács Martin

21. sz. Általános Iskola Móra Ferenc Tagiskola

Miskolc

III.

 

Köteles Vivien

Avastetői Általános Iskola

Miskolc

III.

 

Krausz Gergely

Radnóti Miklós Általános Iskola

Mór

IV.

 

Krizmanics Virág

Kodály Zoltán Ének-Zene Általános Iskola és Tallin AMI

Szolnok

III.

 

Kurdi Márk Erik

Kinizsi Lakótelepi Általános Iskola

Kaposvár

IV.

 

Lenner Dorottya

Csanádi Árpád Általános Iskola, Középiskola és Pedagógiai Intézet

Budapest

IV.

 

Lévai Júlia

Törökvész úti Általános Iskola

Budapest

III.

 

Lucz Dóra

Radnóti Miklós Gimnázium

Dunakeszi

IV.

 

Major Aliz

Hatvani István Általános Iskola

Debrecen

III.

 

Maksa Balázs

Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskolájának Miskolctapolcai Tagiskolája

Miskolc

III.

 

Marczal Dorottya

Szilágyi Erzsébet Gimnázium

Budapest

IV.

 

Maros Botond Bence

Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Budapest

III.

 

Mészáros Gergő

Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola

Kiskunhalas

III.

 

Mónus László József

Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközépiskola. Kollégium

Hajdúnánás

IV.

 

Morapitiye Sunil

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

IV.

 

Nagy Ábel

SIOK Széchenyi István Általános Iskola

Siófok

III.

 

Nagy Botond

Hunyadi János Általános Iskola

Budapest

IV.

 

Nagy Dániel

Bányai Júlia Gimnázium

Kecskemét

IV.

 

Nagy Dorina

Oladi ÁMK Simon István Utcai Általános Iskolája

Szombathely

IV.

 

Nagy Gergő

SZOI Széchenyi István Tagintézmény

Szentgothárd

IV.

 

Németh Soma

Fodros Általános Iskola

Budapest

III.

 

Noé Bálint

Árpád Fejedelem Általános Iskola

Vác

IV.

 

Papp Bertalan

TTKI Móra Ferenc Általános Iskola, Szakiskola és Óvoda

Tokod

III.

 

Papp Kinga

Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Gödöllő

III.

 

Péch Fanni

Városmajori Gimnázium

Budapest

IV.

 

Pék Szilvia

Budavári Általános Iskola

Budapest

IV.

 

Petrecz Anita

Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

Győr

IV.

 

Planéta Szimonetta Regina

Bercsényi Miklós Közlekedési Középiskola és Sportiskola Módszertani Központ

Győr

IV.

 

Rajszki Péter

Bajza József Általános Iskola

Budapest

III.

 

Sándor Nikolett

Toldi LTP Általános Iskola és Gimnázium

Kaposvár

IV.

 

Schweigert Dávid

Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola és AMI

Budapest

III.

 

Sebők Zita

Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Mohács

III.

 

Simon Péter

Kolping Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

IV.

 

Slezsák Zsuzsanna

Karolina Katolikus Általános Iskola

Vác

III.

 

Spanyiel Fruzsina

Belvárosi Általános Iskola

Szolnok

IV.

 

Szabó Lili Nóra

Radnóti Miklós Gimnázium

Dunakeszi

IV.

 

Szalontai Ferenc

Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Debrecen

IV.

 

Szerencsés Eszter

Kesjár Csaba Általános Iskola

Budaörs

IV.

 

Szilvási Zsófia

Avastetői Általános Iskola

Miskolc

III.

 

Sztankovics Anna

Krúdy Gyula Általános Iskola

Budapest

III.

 

Tache Marike

Virányos Általános Iskola

Budapest

III.

 

Takács Marcell

Derkovits Gyula Általános Iskola

Budapest

IV.

 

Tarnai Kata

Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

IV.

 

Tomin Márton

Batthány Kázmér Gimnázium

Szigetszentmiklós

IV.

 

Torba Erik

TTKI Móra Ferenc Általános Iskola, Szakiskola és Óvoda

Tokod

III.

 

Tóth Adrián

Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi

Dunakeszi

III.

 

Tóth Bence

Mustármag Ker. Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

III.

 

Tóth Kristóf

Belvárosi Általános Iskola

Szolnok

III.

 

Tóth Krisztián

Kaposvári Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Kaposvár

III.

 

Tóth Patrik

SIOK Vak Bottyán János Általános Iskola

Siófok

III.

 

Tóth Réka

Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Iskola

Eger

IV.

 

Vajda Lilien

Vajda Péter Ének-Zenei Általános és Sportiskola

Budapest

III.

 

Varga Péter

Bárdos Lajos Általános Iskola

Hajdúszoboszló

III.

 

Vrana Eric

Bányai Júlia Gimnázium

Kecskemét

III.

 

Vrana Márk Ziggy

Bányai Júlia Gimnázium

Kecskemét

IV.

 

Wágner Bianka

Balassi Bálint Gimnázium

Balassagyarmat

IV.

 

Winkler Kata

Táncsics Mihály Gimnázium

Mór

IV.

 

Baksa Bettina

Kossuth Lajos Gimnázium

Cegléd

V.

 

Bence Krisztina

Munkácsy Mihály Gimnázium és Szakközépiskola

Kaposvár

V.

 

Biatovszki Míra

Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, A Csongrádi Oktatási Központ (CSOK), Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Tagintézménye

Csongrád

V.

 

Borlai Sára

Móricz Zsigmond Gimnázium

Budapest

V.

 

Boros Péter

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

VI.

 

Bucsánszki Linda

Kölcsey Ferenc Gimnázium

Budapest

V.

 

Cserdi Zsófia

Móricz Zsigmond Gimnázium

Budapest

V.

 

Csiszár Anna

Nagy Lajos Gimnázium

Szombathely

V.

 

Dejcző Bálint

Vak Bottyán Gimnázium

Paks

VI.

 

Dinya Alexandra

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

V.

 

Dudás Eszter

Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola

Székesfehérvár

V.

 

Dudás Eszter

Veres Péter Gimnázium

Budapest

V.

 

Gulyás Mercédesz

Szarvas Város Közoktatási és Közgyűjteményi Intézménye Vajda Péter Gimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Szarvas

V.

 

Hajdu Rita

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

V.

 

Horváth Katalin

Révai Miklós Gimnázium

Győr

VI.

 

Kardos Szabina

Varga Katalin Gimnázium

Szolnok

V.

 

Kis Jenni

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

V.

 

Kovács Filoména

Szent Mór Iskolaközpont

Pécs

V.

 

Kovács László Ákos

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

VI.

 

Kovács Melinda

Károlyi Mihály Fővárosi Gyakorló Kéttannyelvű Közgazdasági Szakközépiskola

Budapest

VI.

 

Köteles Alexandra

Bercsényi Miklós Gimnázium és Kollégium

Törökszentmiklós

V.

 

Kustán Hariklia

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

V.

 

Mányoki Anna

Tóparti Gimnázium és Szakközépiskola

Székesfehérvár

V.

 

Mihovics Szabina

Batthyány Lajos Gimnázium

Nagykanizsa

V.

 

Németh Bence

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola Gimnázium

Szombathely

VI.

 

Pertich Ákos

Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium

Békéscsaba

V.

 

Pribojszki Kata

Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola

Szeged

V.

 

Slezsák István

Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium

Vác

VI.

 

Szakolczai Fédra

Zrínyi Ilona Gimnázium

Miskolc

VI.

 

Székely Zoltán

Neumann János Középiskola és Kollégium

Eger

V.

 

Szolcsák Szabolcs

Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium

Gyöngyös

V.

 

Tóth Ibolya

Bethlen Gábor Református Gimnázium

Hódmezővásárhely

V.

 

Török Szandra

Móricz Zsigmond Gimnázium

Budapest

V.

 

Urbanics Roxána

Dobó Katalin Gimnázium

Esztergom

V.

 

Varga Rita

Széchenyi István Gimnázium

Szolnok

VI.

 

Varga Virág

Szarvas Város Közoktatási és Közgyűjteményi Intézménye Vajda Péter Gimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Szarvas

V.

 

Zsigmond Vanda

Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet

Miskolc

VI.

 

Bálint Zsófia Anikó

PTE-Bölcsésztudományi Kar, Pszichológiai Intézet

Pécs

VII.

 

Busa Gabriella

Rendőrtiszti Főiskola

Budapest

VII.

 

Horváth Tamás

Széchenyi István Egyetem

Győr

VII.

 

Illés Evelin

Budapesti Corvinus Egyetem

Budapest

VII.

 

Kámán Bálint

Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar

Budapest

VII.

 

Korcsmár Judit

Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar

Pécs

VII.

 

Kurtucz Csaba

Tessedik Sámuel Főiskola Gazdasági Főiskolai Kar

Békéscsaba

VII.

 

Péley Dorottya

Pécsi Tudományegyetem

Pécs

VII.

 

Szabó András

Budapesti Corvinus Egyetem

Budapest

VII.

 

Szakály Zsuzsanna

Széchenyi Egyetem Deák Ferenc Állam - és Jogtudományi Kar

Győr

VII.

 

Takács Zsófia

Semmelweis Egyetem

Budapest

VII.

 

Zana Anita

Kodolányi János Főiskola

Székesfehérvár

VII.

 

Zsigmond Száva

Miskolci Egyetem

Miskolc

VII.

 


Ugrás vissza Ugrás vissza...